The Glamrocks & Henkjan Smits

The Glamrocks & Henkjan Smits

Theater en toneel

No Dutch Required

The Glamrocks staat bekend om hun energieke en dynamische live-optredens, waarbij het publiek wordt meegenomen op een muzikale reis door de tijd. De band speelt nummers van legendarische artiesten als David Bowie, Queen, Alice Cooper, Mud, The Sweet, Gary Glitter, Slade, T. Rex, The Osmonds ect.

Naast hun muzikale talenten hecht The Glamrocks veel waarde aan de presentatie en sfeer tijdens hun optredens. De bandleden kleden zich in uitbundige glitter- en glamoutfits en brengen een echte rock ’n roll sfeer naar het podium. Met hun passie voor de muziek uit de jaren zeventig heeft The Glamrocks een trouwe schare fans opgebouwd. Hun optredens zijn altijd een feestje en de band weet keer op keer het publiek te verrassen en te vermaken.

In de jaren 70 ontstond er een geheel nieuwe stroming in de muziek die naam kreeg van “glamrock”. Naast muziek kwam de nadruk ook te liggen op uiterlijkheden en show. Henkjan Smits vertelt tijdens de voorstelling over deze nieuwe stroming en over de bands die hierin een rol speelden.
De band speelt de muziek van die tijd en Henkjan vertelt over de achtergronden, de “filosofie” die deze band hiertoe bracht. Dus je hoort bijv. niet alleen de muziek van Alice Cooper maar ook meer over de achtergronden van Alice Cooper en wat hij hiermee wilde zeggen. En hoe zijn muziek helemaal in die tijd paste. Henkjan speelt geen muziek.

Zowel je oren als je ogen komen niks tekort bij deze hommage aan Glamrock.

The Glamrocks stonden o.a. op Paaspop, Zwarte Cross, Festyland, Alle Remmen Los, Haringrock, Hoessenbosch, Ploegfestival en vele andere.

 

Deel deze pagina

Scroll naar boven